HAKKIMIZDA

Ailece edinmiş olduğumuz tecrübelerin vermis olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile her türlü deniz ve kara yapısı üzerindeki boru tesisatlarının imalat, kaynak ve montajı, yenilenmesi ve bakımı konularında uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaçlarının ve beklentilerinin analizinden sonra belirlenen termin süreleri içerisinde en kaliteli hizmeti optimum fiyatlarda gerçekleştirerek memnuniyet sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini firmanın en üst değerleri arasında tutan firmamız üretimde sürekliliğin esas olduğunun bilincinde hareket etmekte ve sürekliliğin memnuniyete bağlı olduğu hakikati doğrultusunda hizmetini sürdürmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen firma özelliğini kazanmak. Kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen sektörün önde gelen firmalarından olmak. Hizmet verdiğimiz tüm firmalara ve çalışanlarımıza en yüksek faydayı sağlamak. Çevre dostu, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir bir firma olarak tüm paydaşlarımızın talepleri en kısa sürede yerine getirmek.

 

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda kayıplarımızı en aza indirmeyi. İş yerinde olabilecek meslek hastalıkları, yaralanma ve sağlık bozulmalarının önlenmesi için tüm riskleri belirleyip koruyucu önlem almayı. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuat ve diğer şartlara uymayı...